Gra losowa oferowana przez Totalizator Sportowy

W niektórych przypadkach gracze biorący udział w grach Totalizatora Sportowego wolą samodzielnie skreślać liczby. Jednak znaczna większość woli grać metodą chybił trafił. W takiej sytuacji liczby biorące udział w losowaniu są generowane losowo. W ofercie Totalizatora Sportowego można znaleźć również grę, w przypadku której nie jest możliwe samodzielne skreślenie liczb na blankiecie. Dedykowana jest ona między innymi takim osobom, które nie chcą samodzielnie wybierać szczęśliwych numerów.

 

Gra ta może okazać się również odpowiednia dla osób, które chcą szybko trafić główną wygraną i biorą pod uwagę stopień prawdopodobieństwa.
Gra liczbowa Kaskada ma wysoki stopień prawdopodobieństwa trafienia głównej wygranej w porównaniu do innych gier losowych oferowanych przez Totalizator Sportowy. Losowania odbywają się dwa razy dziennie, o godzinie czternastej oraz o dwudziestej pierwszej czterdzieści. Możliwe jest wykupienie zakładu na kilka dni do przodu bez konieczności kupowania zakładów na wcześniejsze losowania. Na wydrukowanym kuponie znajdują się dwa zestawy liczb. Aby trafić główną wygraną, prawidłowe być muszą wszystkie liczby z jednego z zestawów. Cena jednego zakładu jest dość niska, dlatego gra ta ma nadal sporą popularność.