Gry losowe – wysokie wygrane

Wielu graczy decydujących się na udział w grach liczbowych decyduje się na te gry, które oferują wysokie główne wygrane. W kolekturach Totalizatora Sportowego są co najmniej dwie gry, które są w stanie spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających graczy. To przede wszystkim Duży Lotek oraz Eurojackpot.
W przypadku, gdy liczy się na wygraną rzędu kilku milionów, gra Duży Lotek zazwyczaj okazuje się wystarczająca. Aby wygrać w tej grze kilkadziesiąt milionów konieczne jest oczekiwanie na dużą kumulację, która nie zdarza się zbyt często. Jeśli gracz nie ma ochoty czekać, powinien zdecydować się na drugą z wymienionych gier.

 

W przypadku Eurojackpota kilkadziesiąt milionów złotych jest podstawową główną wygraną bez względu na kumulację. Jednak należy pamiętać, że jest to jedna z najdroższych gier o najniższym stopniu prawdopodobieństwa, jeśli chodzi o główną wygraną. Wiele osób decyduje się na zakup kuponu, ponieważ losowanie jest tylko raz w tygodniu, a ponadto istnieją również niższe stopnie wygranych. Decydując się na tę grę należy pamiętać, że nie ma możliwości skreślenia więcej niż pięciu liczb z puli pięćdziesięciu oraz dwóch licz z dziesięciu numerów. Nie jest również możliwe również skreślenie numerów na kilka losowań.