Gry oferowane przez Totalizator Sportowy – Duży Lotek

Totalizator Sportowy oferuje obecnie wiele różnych gier liczbowych. Jedną z nich jest nadal Duży Lotek, który obecnie nosi nieco inną nazwę – Lotto. Co warto wiedzieć o tej grze i jak zmieniła się ona od czasów pierwszego losowania?

Zasady gry Duży Lotek właściwie nie zmieniły się, dodano jedynie dodatkowe opcje. Nadal jednak jest możliwość wybrania standardowej gry, przy której należy jedynie skreślić poprawnie sześć liczb z czterdziestu dziewięciu. Prawdopodobieństwo wylosowania wybranego zestawu to jeden do czternastu milionów. Nic więc dziwnego, że nie w każdym losowaniu główna nagroda zostaje przyznana. Taka sytuacja sprawia, że w następnym losowaniu gracz może wygrać znacznie więcej.

Obecnie gra Lotto ma dodatkową opcję, znaną pod nazwą Lotto Plus. Jest to nic innego jak dodatkowo płatna możliwość wzięcia udziału w dodatkowym losowaniu. Oznacza to, że wybrany zestaw liczb bierze udział w dwóch losowaniach, co może zwiększyć szansę na trafienie jakiejkolwiek nagrody. Wygrana w losowaniu Plus nie podlega kumulacji i wynosi zawsze jeden milion złotych. Aby wziąć udział w dodatkowym losowaniu należy skreślić liczby na standardowym kuponie i zaznaczyć opcję Plus.