Popularne gry Totalizatora Sportowego – Multilotek

Gry liczbowe to rozrywka, która wymaga zazwyczaj dobrej intuicji. W większości przypadków możliwość trafienia głównej wygranej jest niewielka, dlatego też wiele osób decyduje się na gry z największym prawdopodobieństwem lub z najwyższą wygraną. Istnieją także osoby, które są zainteresowane niższymi wygranymi. Gra multi multi jako jedna z niewielu, umożliwia wybranie, o jaką nagrodę chce się grać.
W grze Multilotek można skreślić od 1 do 10 liczb, nie jest możliwa gra systemowa.

 

Najmniejsze prawdopodobieństwo ma oczywiście trafienie wszystkich dziesięciu liczb, dlatego część graczy decyduje się na skreślenie dziewięciu, ośmiu lub nawet tylko dwóch liczb. To pozwala na uzyskanie mniejszych wygranych, zgodnie z tabelą umieszczoną z tyłu blankietu.
Gra multi jest przeznaczona także dla tych osób, które chcą szybko poznać wynik losowania. Losowanie liczb odbywa się dwa razy dziennie, dzięki czemu wysyłając kupon przed godziną czternastą nie trzeba czekać na wynik aż do pory wieczornej. Warto sprawdzać informacje na temat tej gry w kolekturach lub na stronie internetowej, ponieważ obecnie często zwiększa się kwota wygranej dla ustalonej liczby skreśleń.